הסוג:
גילאים:
 
טיולים


תוכנית טיולים בהדרכת מדרשת חברון
מדרשת חברון בעלת צוות הדרכה מקצועי ומיומן, מדריכה טיולים בכל הארץ מזמינה אתכם, בתי הספר היסודיים, חטיבות ותיכונים לפגישת היכרות עם הדרכה מעולה, שירות אמין, חברת אבטחה ותחבורה. לפגישה בבית ספרכם צרו קשר עם המדרשה!

מסיבות סיום
מסיבות סיום יחודייות למסימי בית הספר היסודי או התיכון במדבר יהודה, ירושלים, גוש עציון ועוד עם טובי המדריכים. ניתן להרכיב תוכנית בבניה אישית

אתר הבית
של מערת המכפלה


שליחת בקשות
סיורים וירטואלים
ועוד...


טיולים באיזור מדבר יהודה

  בעקבות האהבה במדבר - סיור לילי בנחל פרצים
סיור לילי בנחל פרצים ומערת הקמח או בחווארי מצדה – נהלך בנוף המדברי באווירה קסומה בליל ירח מלא (או עם עשישיות גז). נדבר על עמ"י המהלך במדבר: "זכרתי לך חסד נעוריך אהבת כלולותיך לכתך אחרי במדבר..." בנקודה מסוימת במסלול תחכה לנו הפתעה – פחיות שתיה קרות. הסיור מלווה ברקע מוזיקלי. בסיום המסלול נסע לחוף ים המלח לארוחת "על האש" לילית ולמעגל מתופפים.
לפירוט המלא »  

 
  למדבר, ארץ כן מים!
נתחיל ממרגלות הישוב כרמל שבדרום הר חברון. נפנה שמאלה בכביש לכיוון אום דרג' לפני הכניסה לישוב ונמשיך מזרחה בסימון שחור, ל"גבי חבר" שם נעצור
לפירוט המלא »  

 
  מעשה אבות סימן לבנים –
בעקבות אבותינו וחומש בראשית במדבר יהודה ארץ בראשית ועין פרת / עין מבוע
לפירוט המלא »  

 
  העוז והענווה במדבר יהודה
נחל זוהר, עין בוקק ונחל דוד.
לפירוט המלא »  

 
  מדבר יהודה
מדבר יהודה היווה נקודת מקלט ובית לנוודים, לוחמים ומתבודדים לאורך כל ההיסטוריה. ביום זה נכיר את הקבוצות השונות שעברו במדבר, את סיפורם ומדוע דווקא בחרו אנשים אלה להגיע למדבר. נלמד מתכונותיהם ונפתח גם בנו תכונות מנהיגים.
לפירוט המלא »  

 
     


מדרשת חברון, ת.ד. 1631 קרית ארבע 90100, טל: 02-9961311, פקס: 02-9961801, email: midreshet@walla.com