הסוג:
גילאים:
 
טיולים


תוכנית טיולים בהדרכת מדרשת חברון
מדרשת חברון בעלת צוות הדרכה מקצועי ומיומן, מדריכה טיולים בכל הארץ מזמינה אתכם, בתי הספר היסודיים, חטיבות ותיכונים לפגישת היכרות עם הדרכה מעולה, שירות אמין, חברת אבטחה ותחבורה. לפגישה בבית ספרכם צרו קשר עם המדרשה!

מסיבות סיום
מסיבות סיום יחודייות למסימי בית הספר היסודי או התיכון במדבר יהודה, ירושלים, גוש עציון ועוד עם טובי המדריכים. ניתן להרכיב תוכנית בבניה אישית

אתר הבית
של מערת המכפלה


שליחת בקשות
סיורים וירטואלים
ועוד...


טיולים באיזור ירושלים

  ירושלים עיר שחוברה לה יחדיו
סיור לילי בירושלים העובר במשכנות שאננים, גיא בן הינום, הר ציון ומסיים בעיר העתיקה ובכותל. לאורך המסלול נדבר על ירושלים בתקופת בית המקדש על חורבנו בשל שנאת חינם ועל בנינו בשל אהבת חינם. הסיור מלווה ברקע מוזיקלי, ניתן לשלב שחקני רחוב, שתיה חמה ועוד הפתעות לאורך המסלול..
לפירוט המלא »  

 
  סיור בעקבות בתי הכנסת והתפילות בעיר העתיקה
סיור בעקבות בתי הכנסת והתפילות בעיר העתיקה
לפירוט המלא »  

 
  "כולם נקבצו באו לך"
סיור בעקבות עולי הרגל לירושלים
לפירוט המלא »  

 
  עולם חסד יבנה
סיור מיוחד המשלב בחובו עבר, הווה ועתיד תוך נגיעה בשכונות המעניינות ביותר בירושלים- שכונת משכנות שאננים ושכונת נחלאות... שם נסייר ונפגוש בדמותם של משה מונטיפיורי והרב אריה לוין- רבם של האסירים ונלמד על סודותיהם של השכונות הקסומות והמרתקות.
לפירוט המלא »  

 
  תשובה תפילה וצדקה
הסיור יתחיל משכנות שאננים ויסתיים בכותל המערבי כאשר בין זה לבין זה נהלך בגיא בן הינום, קברו של דוד המלך ובעיר העתיקה של ירושלים- ברובע היהודי, תוך שימת דגש על שלושת המפתחות שניתנו לעמ"י בשיבתם אל רבש"ע- תשובה,תפילה וצדקה.
לפירוט המלא »  

 
  "כעיר שחוברה לה יחדיו"
סיור מרתק המתחיל מזוית פחות מוכרת בירושלים- הר הזיתים, שם נסייר ומשם נצא ללילה מרתק בעקבות דמותו של הרב קוק זצ"ל, נלמד על תפיסתו ודמותו המיוחדת דרך הצגות והפעלות ונסיים באמירת סליחות בכותל.
לפירוט המלא »  

 
  סיור אור קולי –
סיור מרגש ובלתי נשכח על אהבה ושנאת חינם, בו נטייל ברחובותיה של העיר העתיקה תוך קטעי סרטים ומוזיקה שיפתיעו אותנו ויחברו אותנו אל ירושלים הבירה.
לפירוט המלא »  

 
  ירושלים של בית ראשון
טיול המתחיל בין נופיה הקסומים של בירתנו ירושלים וממשיך אל תוך תוכה -עיר דוד, תחילתה של ירושלים ולסיום הכותל-ליבו של העולם כולו...
לפירוט המלא »  

 
  ירושלים בימי המנדט הבריטי
טיול בירושלים ברוח תקופת השלטון הבריטי בארץ,במקומות בהם פעלו ולחמו אנשי המחתרות במאמצם לפעול למען הקמת המדינה...
לפירוט המלא »  

 
  שמורת המסרק והסטף
ארץ האמונה, חקלאות, חקלאים ושמיטה. שבעת המינים ובקשת גשמים בשבח א"י – 60 שנות מדינה
לפירוט המלא »  

 
מדרשת חברון, ת.ד. 1631 קרית ארבע 90100, טל: 02-9961311, פקס: 02-9961801, email: midreshet@walla.com