הסוג:
גילאים:
 
פירוט הפעילות


תוכנית טיולים בהדרכת מדרשת חברון
מדרשת חברון בעלת צוות הדרכה מקצועי ומיומן, מדריכה טיולים בכל הארץ מזמינה אתכם, בתי הספר היסודיים, חטיבות ותיכונים לפגישת היכרות עם הדרכה מעולה, שירות אמין, חברת אבטחה ותחבורה. לפגישה בבית ספרכם צרו קשר עם המדרשה!

מסיבות סיום
מסיבות סיום יחודייות למסימי בית הספר היסודי או התיכון במדבר יהודה, ירושלים, גוש עציון ועוד עם טובי המדריכים. ניתן להרכיב תוכנית בבניה אישית

אתר הבית
של מערת המכפלה


שליחת בקשות
סיורים וירטואלים
ועוד...
מסיבת סידור בירושלים עם מדרשת חברון

דוד המלך המדבר על עניין שבח והודי'ה לקב"ה, שעלינו גם להלל ולשבח ולא רק לבקש בקשות! דוד המלך נותן להם את הרמזים הראשונים שעוזרים להם בתחילת מסע החיפושים.

אשה, שהילד שלה חולה והשאירו לה רמז בכתב סתרים
(- אותו יפתרו כל הילדים יחד בכתב חידה אחד גדול ומשותף) שעשוי להביא לרפואת בנה.

קבצן עני ועיוור המחוסר כל… המספר את סיפורו שלו ,כילד שלא ידע קרוא וכתוב ואינו זוכר דבר מאביו מלבד ספר בו היה קורא אביו כל יום, אך הספר נעלם והוא כבר שנים מחפש אחריו.

הילדים נפגשים עם ילדה, שמצאה "פתרון כיצד לבקש בקשות מה'". הילדה מחזיקה בידה הרבה בלונים, שעליהם יכתבו בקשות הילדים ויופרחו אל השמיים – כך בטוח יגיעו אל הקב"ה…
בסופו של דבר מגיעים הילדים אל הדמות המרהיבה ירושלים, בליווי מוסיקה, ששואלת את הילדים בדבר האנשים שפגשו היום מסבירה את משמעות הפגישות וקושרת בינהן.

ירושלים מעניקה לילדים את האוצר אותו הם מחפשים מזה זמן רב. האוצר – הסידור בעזרתו יוכלו כולם לבקש בקשות, להלל לשבח וכו'. ירושלים תיקח את הילדים אל הכותל המערבי, שם יוכל כל אחד לקבל סידור משלו ולהתפלל.


ניתן לשלב במהלך הפעילות הפעלה – כל ילד יכין לעצמו סימניה לסידורו.


גילאים:  כיתה א
אזור הטיול:  ירושלים
עונה מומלצת:  כל השנה

כדי לקבל מידע נוסף לגבי הפעילות המוצעת לעיל, או לגבי כל דבר אחר, צור קשר עמנו בטלפון: 02-9961710,
שלח אלינו אימייל ל- midrasha@mhebron.org
או עבור לטופס יצירת קשר

חזרה לדף הבית »
מדרשת חברון, ת.ד. 1631 קרית ארבע 90100, טל: 02-9961311, פקס: 02-9961801, email: midreshet@walla.com