הסוג:
גילאים:
 
אודות מדרשת חברון


תוכנית טיולים בהדרכת מדרשת חברון
מדרשת חברון בעלת צוות הדרכה מקצועי ומיומן, מדריכה טיולים בכל הארץ מזמינה אתכם, בתי הספר היסודיים, חטיבות ותיכונים לפגישת היכרות עם הדרכה מעולה, שירות אמין, חברת אבטחה ותחבורה. לפגישה בבית ספרכם צרו קשר עם המדרשה!

מסיבות סיום
מסיבות סיום יחודייות למסימי בית הספר היסודי או התיכון במדבר יהודה, ירושלים, גוש עציון ועוד עם טובי המדריכים. ניתן להרכיב תוכנית בבניה אישית

אתר הבית
של מערת המכפלה


שליחת בקשות
סיורים וירטואלים
ועוד...ארץ ישראל ספוגה ורוויה בהיסטוריה של עמים בכלל ושל עם ישראל בפרט. מסביב לכל באר, עץ או הר ישנה אגדה מרתקת או הסבר מאלף על פלאי הבריאה. בעידן הטלוויזיה והמולטימדיה סף הגירוי של התלמידים גבוה, ויש צורך לעשות מאמץ מיוחד על מנת לחבר את התלמיד לארץ היטב, כדי שיזדהה ויתקשר אל ארץ מורשתנו מולדתנו.

מדרשת חברון הינה מן המדרשות הותיקות שפועלות ללא לאות בהנחלת ערכי היהדות בתחומי עם ישראל, ארץ ישראל ותורת ישראל.
המדרשה משקיעה מאמץ רב כדי להתאים את המסרים הנצחיים שאינם משתנים לרוח התקופה ולרוח הנוער, בבחינת "חנוך לנער על פי דרכו". עבודת קודש זו עושה המדרשה עם צוות מדריכים מיומן, מסור, מנוסה ומקצועי, הן בתחום הטיולים והן בתחום הסמינריונים. אנו רואים בחינוך הלא פורמלי השלמה חיונית לחינוך הפורמאלי.

בתחום הטיולים – המדרשה מפעילה טיולים חוויתיים המחברים טבע, אדם, היסטוריה ותנ"ך. הטיולים בנויים כך, שבכל שלב ושלב ישנה חוויה חדשה, הפתעה נוספת, המגרה את התלמיד לשאול ולהתעניין, וכך נוסף נדבך חשוב לבנין אישיותו של התלמיד.
מדרשת חברון, ת.ד. 1631 קרית ארבע 90100, טל: 02-9961311, פקס: 02-9961801, email: midreshet@walla.com